Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bajram Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Bajram Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Gusht 2017, Mentor Gashi publikojnë videoklipin "Nderi Babes", në bashkëpunim me Kevin Gashi & Bajram Gashi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alush Malushaj

Xhemajl Qeta

Sylejman Hoti

Zymer Gashi

Mic Koca

Shpresim Krasniqi

Lutfi Istogu

Salih Gashi

Destan Pagarusha

Lush Dumnica


Tags: Bajram Gashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet