Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Leshan :: Suharek 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bajram Gigolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2009, Bajram Gigolli publikon albumin "Ah Moj Tradhetare". Në vitin 2010, Bajram Gigolli publikon albumin "Nuse Për Vëlla". Në vitin 2012, Bajram Gigolli publikon albumin "Këngë Dasmash" Në vitin 2014, Bajram Gigolli publikon albumin "Nisi Kenga, Nisi Shyhreti" Në vitin 2015, Bajram Gigolli publikon albumin "Live 2015" Më datë 7 Qershor 2016, Bajram Gigolli publikon videoklipin "Hasi Jone". Në vitin 2016, Bajram Gigolli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥Live 2019 (2019)

Live 2018 (2018)

Live 2017 (2017)

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)

Nisi Kenga, Nisi Shyhreti (2014)

Këngë Dasmash (2012)

Nuse Për Vëlla (2010)

Ah Moj Tradhetare (2009)

Vullkan Tallava


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naser Mitrovica

Xhavit Vitia

Florent Nushi

Nehat Ferati

Hamez Llapqeva

Luan Krasniqi

Dardan Shkreli

Naser Dula

Hazir Qelaj

Ganimete Asllani

Tags: Bajram Gigolli, Bajram Dhe Luli, Giga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet