Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Hajde Shkojna Ne Pej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

hajde ne pej ndash em knaq
me u shetit me karadash nmitrowic kur jam hi oh nmitrovic kur jo hi jo taku me do shoqni ohh hajde shkojna ne prishtin hajde shkojna ne prishtin me jarana pim raki me jarana pim raki hajde sbashku ne kosov hajde sbashku ne kosov hedhim wallen dor per dor hedhim wallaen dor per dor


Ky tekst u dërgua nga Fatbardha

Bajram Gigolli - Hajde Shkojna Ne Pej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shkojna Ne Pej".
3. Video është e këngës "Hajde Shkojna Ne Pej", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:


Komente 3