Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Gigolli - Unaza E Gishtit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaza E Gishtit".
3. Video është e këngës "Unaza E Gishtit", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Unaza E Gishtit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nisi Kenga, Nisi Shyhreti"

Komente

Asnjë Koment

19/07/2014

2014-07-19T17:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unaza E Gishtit" kënduar nga Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bajram Gigolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Daim Lala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

tkam qu lajm mik mas miku
skam lan vend pa t'kerku
a jam ne zemren tende
apo krejt ma mke harru

unaza e gishtit mbet ne doren teme
spaskam dit se paske qen per tjetrin e leme

unaza e gishtit mbet ne doren teme
Spaske kan kysmetin jem oj nafak e preme

shum i ri e me plot halle
qka me bani kjo dashni
krejt mbrapsht po me shkon jeta
ku i del fundi nuk pe di

unaza e gishtit mbet ne doren teme
spaskem dit se paske qen per tjetrin e leme

unaza e gishtit mbet ne doren teme
spaske kan kysmetin jem ok nafak e premeMë Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë