A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bajram Gigolli & Lul Vushtria - Zjarr Sonte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

16/06/2017

2017-06-16T16:08:25

Më Shumë Nga

Lul VushtriaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zjarr Sonte" kënduar nga Bajram Gigolli & Lul Vushtria.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bajram Gigolli & Lul Vushtria i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018