Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Gigolli - O More Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O More Bilbil".
3. Video është e këngës "O More Bilbil", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - O More Bilbil  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

01/08/2017

2017-08-01T07:40:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O More Bilbil" kënduar nga Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mahmut Ferati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Oh More Bilbil Kendoje Nje Kange.
Kur Ndahet Dy Zemra.
Ka M'bet Plag E Rand.

Thuja Kanges Sate.
Mos M'baj Si Une Zi.
E Dashuria M'iku.
Mbeta Ne Vetmi X2.

Eja Moj Pranver Pse Kaq Shume Vonon
Zemra Eshte Larg Zemres.
Loti Veq Pikon.

Eja Ti E Dashur Se Malli M'ka Djeg.
Nuk Di A M'kujton Apo M'ke Harru Krejt. X2

Zemra Po M'shkrihet Nga Moti nNe Mot.
Oh Jete E Zeze Me Dhimbje Me Lote.

Kur Te Takoj Ty Lotet Kan Me U'tha
Malli Do T'shuhet Dhe Nje Here Me T'pa X2Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë