Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Gigolli - Solla Solla Mindilin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Solla Solla Mindilin".
3. Video është e këngës "Solla Solla Mindilin", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Solla Solla Mindilin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

01/08/2017

2017-08-01T07:35:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Solla Solla Mindilin" kënduar nga Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Yll Demaj - Solla Solla Mindilin

solla solla solla solla mindilin
e mora e mora mat mirin
2x

solla solla solla solla shamijen
e mora e mora mat miren
2x

Avdyl Mziu - Solla Solla Mindilin

Solla solla solla solla mindilin
Solla e mora solla e mora mat mirin
2x

Solla solla solla solla shamijen
Solla e mora solla e mora mat miren
2x

Vjollca Selimi - Solla Solla Mindilin

2x
Solla Solla Solla Solla Mindilin
Mora Mora Mora Mora mat Mirin

2x
Solla Solla Solla Solla Shamien
Mora Mora Mora Mora Mat Miren

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë