Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Gigolli - Fluturo Moj Flutur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturo Moj Flutur".
3. Video është e këngës "Fluturo Moj Flutur", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Fluturo Moj Flutur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nuse Për Vëlla"

Komente

Asnjë Koment

21/07/2010

2010-07-21T11:23:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fluturo Moj Flutur" kënduar nga Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shyhrete Osmanollaj - Fluturo Moj Flutur

Fluturo moj flutur me ata krahet e tue,
fluturo moj flutur me ata krahet e tue,
kaloj ato male ti ndaq me u takue,
kaloj ato male ti ndaq me u takue.
ref: 2X
Tash larg meje je largu,
vetem hena me ben shoqeri,
kur mendoj me te perqafu mdigjet zemra me behet hi
Pse ti me tradhtove Zoti ty te vrafte,
Pse ti me tradhtove Zoti ty te vrafte,
e kalle zemren time edhe ty tu kallte,
e kalle zemren time edhe ty tu kallte.
ref 2X
Tash larg meje je largu,vetem hena me ben shoqeri,
kur mendoj me te perqafu mdigjet zemra me behet hi.

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Fluturo Moj Flutur

Fluturo moj flutur me ata krahet e tue,
fluturo moj flutur me ata krahet e tue,
kaloj ato male ti ndaq me u takue,
kaloj ato male ti ndaq me u takue.
ref: 2X
Tash larg meje je largu,
vetem hena me ben shoqeri,
kur mendoj me te perqafu mdigjet zemra me behet hi
Pse ti me tradhtove Zoti ty te vrafte,
Pse ti me tradhtove Zoti ty te vrafte,
e kalle zemren time edhe ty tu kallte,
e kalle zemren time edhe ty tu kallte.
ref 2X
Tash larg meje je largu,vetem hena me ben shoqeri,
kur mendoj me te perqafu mdigjet zemra me behet hi.

Salim Arifi - Fluturo Moj Flutur

Flututo moj flutur me ata krahet e tu (e)
Kaloj ato male ti ndash me u takue

Tash larg teje jam largu
Vetem Hana m'ban shoqni
Kur mendoj tuj t'perqafu
M' digjet zemra m bahet hi

Eja mori flutur ti moj bukuroshe
Dashnin ma ke falun tash mu qysh m'harrove

Tash larg teje jam largu
Vetem Hana m'ban shoqni
Kur mendoj tuj t'perqafu
M' digjet zemra m bahet hi

Pse mu me tradhetove zoti ty te vrafte
Qysh ma thave zemeren time edhe ty tu thafte

Tash larg teje jam largu
Vetem Hana m'ban shoqni
Kur mendoj tuj t'perqafu
M' digjet zemra m bahet hi

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë