Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bajram Gigolli - A Me Fol A Mos Me Fol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Fol A Mos Me Fol".
3. Video është e këngës "A Me Fol A Mos Me Fol", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - A Me Fol A Mos Me Fol  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nuse Për Vëlla"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Me Fol A Mos Me Fol" kënduar nga Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A me t´fol a mos me t´fol
zdi qysh me ja ba
shum ma mire u kan
kur hiq sjemi pa

o pse pse ke ardhe
zemren me ma kalle

o pse pse ke ardhe
zemren me ma kalle

REF
a me t´fol a mos me t´fol
zdi qka boj i mjeri
her e hitht dashnija
e her si sheqeri (2x)Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë