A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bajram Jakaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Bajram Jakaj is a popular singer. Shkollen fillore e perfundoi ne Prelrz te Muhaxhereve, pastaj te mesmen gjimnazi shkenc ne Feriza. Si muzikant kisht filluar ne klas te 4 te vitit 1994 ne qifteli ku organizonte koncertin e shkolles. Ne 1997-8 kaloi ne fizarmonike dhe ne vitin 2001 kaloi ne solo kendim, ku vazhdon te ushtroje profesionin edhe sot si kengetar-instrumentist....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shkumbin Tafilaj

Demush Malaj

Armend Sherifi

Mili Sallauka

Astrit Stafai

GT

Flori Çoçaj

Shkelqim Kosova

Hajrush Kryeziu

Valon Rama


Tags: Bajram Jakaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019