Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajramali Idrizi - Vet Me The Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vet me the te dua e tash m'ke harraur e tash m'ke harruar (2x).

ta le amanete mos me harro krejte mos me harro krejte, kur t'piqet qershija kujtoj lotet e mia,kujtoj lotet e mia.

kur t'me lind nje vajze ja le emrin tende ja le emrin tende, kur te t'lind nje djale venja emrin teme venja emrin teme,

kur me shkoje ne ato varre me fustanin zvarre zvarre te vdekurit sec i ngjalle te gjallerit i digje fare


Ky tekst u dërgua nga Xate - Sll


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bajramali Idrizi - Vet Me The Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vet Me The Te Dua".
3. Video është e këngës "Vet Me The Te Dua", por nuk këndohet nga Bajramali Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajramali Idrizi:


Komente 0