TEKSTESHQIP

Bajramali Idrizi
Për Ty Dashuri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Ty Dashuri" kënduar nga Bajramali Idrizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.