Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Baki Xhaferi

Nuk ka akoma asnjë votë

Baki Xhaferi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Salim Arifi

Berat Emini

Breaker G

Burim Kastrati

Xhelal Xheladini

Nusran Fera

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Kacho

Latuà


Tags: Baki Xhaferi, Baki Xhaferri, Baki Gjferi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet