Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Baki Xhaferi - Këngë Për Kosovën  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2012

2012-07-07T18:20:17


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Kosovën" kënduar nga Baki Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zeqe Kuqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

une do te kem nje dashuri ndaj kosoves une kam nje lumturi ndaj kosoves jam e liiiiiiiir dhe te gjith jemi te lir gjithmonnnnn gjithmonnnnn dhe pergjithmonnnnnn

ref:
edua me gjith zemer kosoven kurr nuk do ta harroj ne mergim ju lutem mos shkoni sepseeeeeeee nuk do jet mirrr po do jet shum veshtirMë Shumë Këngë Nga Baki Xhaferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet