Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Baki Xhaferi - Falma Dashurinë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/05/2012

2012-05-28T16:48:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falma Dashurinë" kënduar nga Baki Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baki Xhaferi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baki Xhaferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet