A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Bald In Black & Maria Prifti - This Is Albania


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2018

2018-12-25T19:05:03

Më Shumë Nga

Maria Prifti

Video Produksioni:

Chill Pro

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "This Is Albania" kënduar nga Bald In Black & Maria Prifti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bald In Black & Maria Prifti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019