Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Chill Pro është një video produksion i njohur. CHILL PRODUCTION realizon videoklipe muzikore me cilesine me te larte te figures, FULL HD dhe 4K, Reklama Televizive, Spote Promocionale...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Muza

Riza Production

Evropaturist

Top Records

Sekuencë

Bass

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Rexha Productions

REDonPictures

Tags: Chill Pro, Ernis Çili, Chill Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet