Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Balli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Nëntor 2019, Balli publikon videoklipin "Choko". Më datë 30 Janar 2020, Don Xon & Balli publikojnë videoklipin "Marocco"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

MMG Babloki

Last Daddy

V-Ton

Gjaksori

Lony

A Link

Black-Eagle

Sllimi

Labb.1

Tags: Balli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet