Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardh Spahja - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tkam shiku me syt e mi
Sikur bota ishe ti
Vetem dhimbje me ke dhan
Prap te du si heren e par

Ti sma le jeten mem qesh
Lamtumira po me vret
Ty ste dhamin plang't e mija
S'kishte vler per ty dashnija...
                 Ref...
Pse pse 1000 her tkam thanë
Pse o jeta ime
Pse po don mem lan.
Pse o shpirti jem
Pse k'shtu ma shperblen.
Sa ma shum te dua
Ma shum me urren... 2
                     | |  
Kilometra kam vrapu
Veç nji her me t'perqafu
Për nji kafe me shoqni
100 her mke lan n'vetmi

Ditet ikin u ban jet
Per ty i njajti kam m'bet
Jam armiku krejt dyrnjas
Sa shum zemer ty t'kam dasht.


Bardh Spahja - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Bardh Spahja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardh Spahja:


Komente 0