Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardha - Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti (Feat. Rati)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Rati:
Engjell i shpirtit tim je ti
Betohem para Zotit dhe para teje
pas teje do te jem une deri ne vdekje
sa tkem jete
i yti do te jem

Bardha:
Sonte po e ndjej veten si ne perralla
ti si nje princ e un si berbardha
ne kete moment unaza po shkelqenn

Rati:
Engjell i shpirtit tim je ti...
Bardha:
Ti je drit e syve te mi..
Rati:
Ti je jeta ime qe jeton..
Bardha & Rati:
Te dua ty...

Rati:
Sot dy gjera kam ne bot
ty dhe lule ne nje dor
lulet per nje dit,
ty per gjithmone

Bardha:
Sot dy gjera kam ne bot
ty dhe lule ne nje dore
lulet per nje dite
ty pergjithmone
Ti je jeta ime...

Bardha & Rati:
Engjell i shpirtit tim je ti...

Rati:
Per mua ti ke lindur ashtu siq me thua
me zerin e zemres tende un te dua
sa te kem jet i yti do te jem

Bardha:
Fjalet qe thua ma zgjasin jeten
nje yll pikua per mu nga qielli
sa te kem jet per ty une do te jem

Rati:
Sot dy gjera kam ne bot ty dhe lule ne nje dor lulet per nje dit ty per gjithmon..

Bardha:
Sot dy gjera kam ne bot
ty dhe lule ne nje dor
lulet per nje dit ty pergjithmon

Rati:
Engjell i shpirtit tim je ti
Bardha:
Ti je drit e syve te mi
Rati:
Ti je jeta ime qe jeton
Bardha & Rati:
Te dua ty

Rati:
Sot dy gjera kam ne bot
ty dhe lule ne nje dor
lulet per nje dit ty pergjithmon

Bardha:
Sot dy gjera kam ne bote
ty dhe lulet ne nje dor
lulet per nje dit ty pergjithmon
Ti je jeta ime

Rati:
Engjell i shpirtit tim je ti ...


Ky tekst u dërgua nga SarandaFatbardha Mustafa (Bardha)
Featuring: Rati
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/03/2014


Bardha - Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti".
3. Video është e këngës "Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti", por nuk këndohet nga Bardha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatbardha Mustafa (Bardha):


Komente 0