A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24
  • Emri i Vërtetë:
  • Plaurent Shushku
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 16 Janar 2012, Rati publikon videoklipin "1 Medalje Ka 2 Ane". Më datë 18 Qershor 2013, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Loku Ke Blloku". Më datë 27 Dhjetor 2013, Eli-G publikojnë videoklipin "Bela", në bashkëpunim me Rati & 52oni. Më datë 22 Mars 2014, Bardha publikon videoklipin "Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti", në bashkëpunim me Rati. Më datë 5 Maj 2014, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Jeta E Funit". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Cokollata

40 Vjece Fle Me Mamin


» Dërgo Një Këngë »

Leya, Leya
Ka Me T'vra Ty Dashnia
1 Medalje Ka 2 Ane
Kshu Ka Thene Dhe Bab Myslymi
Si Gjynah
Gabim
Dale Ngadale
Limona
A Ke Zot
Qeleshja


Artistë Të Ngjashëm:

Reshit Boka

Beku I Londres

Artan Kola

Myslym Lela

Xhavit Dedej

Bujar Cici

Agim Saliu

Ramazan Rrapushi

Pajtim Struga

Besim Zeqiri


Tags: Rati, Rati Albania, Plaurent Shushku

Rati në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019