A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bardhe Gega Jaku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Bardhe Gega Jaku is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 7 Shkurt 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Vendit Tim". Më datë 3 Qershor 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Zemra E Nanes". Më datë 4 Tetor 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Jeto Castin". Më datë 3 Qershor 2015, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Po Kthehem Sot". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 2 Korrik 2016, Bardhe Gega publikon videoklipin "Na Mbledh Diaspora". Më datë 11 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mirjeta Mema

Drita Jetishi - Sahiti

Hanumshahe Morina

Violeta Demaj

Elida Bardhi

Teuta Gashi

Albina Jahjaga

Nesa Omaj

Aida Cara

Mimoza Nelaj


Tags: Bardhe Gega Jaku, Bardhe Gega, Bardha Gega, Bardha Gega Jaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019