Bardh Beselica
Bardh Beselica

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Ditëlindja:
  • 19 Korrik
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Bardh Beselica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtari i ri në skenën muzikorë Bardh Beselica sapo ka lansuar këngën e tij të re të titulluar “ Veç unë e ti”, ndryshe ky këngëtar e ka edhe studion e vet në të cilën punon këngë si për vete ashtu edhe për këngëtarët e tjerë të rinj të cilët kanë talent për muzikë. Bardhi Beselica, këngëtari i ri llapjan të dielën ka promovuar klipin e ri të këngës "Veç unë e ti", në bashkëpunim me Omeka Studio dhe produksionin e ri "Sun Entertaimet", i cil...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0