Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi & Zuna - Habibi (Feat. Çelik Lipa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Se zemra vajton
sa here t'shoh
me tjeterkon, habibi
Se zemra po qan
sa here t'shoh
me tjeterkon, habibi


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Bardhi Idrizi & Zuna
Featuring: Çelik Lipa
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/11/2022
Teksti: Bardhi Idrizi, Zuna & Ghulo
Produksioni: Çelik Lipa


Bardhi & Zuna - Habibi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibi".
3. Video është e këngës "Habibi", por nuk këndohet nga Bardhi & Zuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:


Komente 0