Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghulo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18
  • Emri i Vërtetë:
  • Ajet Bejiqi
BIOGRAFIA: Ghulo është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i Ghulo Esta eshte Ajet Bejiqi i cili perpos se eshte hip hop artist eshte edhe autor i shum teksteve te kengeve te shum kengetareve te estrades sone. Më datë 22 Shkurt 2011, Ghulo Esta publikon videoklipin "Ama". Me këtë këngë, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në Maj 2013, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Mendjemadhe". Në Nëntor 2014, Stelina merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Aj A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

0
15
5
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Sony NRG

Viagra

Agon Nimani

Kacho

Ummet

Xhema Aka Jemayli

Legjenda

Danny Boy

Bigg V

Niku

Tags: Ghulo, Ghulo Esta, Ajet Bejiqi, Ajet Bejiçi, Ajet Bejici, Ghuo


Komente mbi këtë artist