Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhok Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bardhok Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 22 Korrik 2020, Bardhok Mehmeti publikon videoklipin "Unaz E Sahat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fran Vulaj

Rrok Gjelaj

Rrok Gjergji

Adem Barbullushi

Gjin Dona

Perlat Sheqeri

Gezim Zefi

Lekë Dedvukaj

Prek Mrishaj

Xhelal Juka

Tags: Bardhok Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet