A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baris Akarsu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3
(1979-2007)  
  • Vendlindja:
  • Bartın 
BIOGRAFIA: Baris Akarsu është një këngëtar i huaj i njohur. Barış Akarsu was a Turkish rock musician and actor who rose to fame after winning the television series Akademi Türkiye (Academy Turkey) in July 2004. He released two studio albums in three years and was also acting in television series Yalancı Yarim (My Lying Lover) which aired on Star TV. On 29 June 2007, he was seriously injured in a car accident on his way back from a charity concert for children. After spending five days in...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Ceza

Berksan

Mustafa Ceceli

Ismail Yk

Pantelis Pantelidis

Alfonso Herrera

Nick Kamarera

Tose Proeski

Christos Cholidis

Claude Kelly


Tags: Baris Akarsu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019