Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Barok Studio

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Barok Studio është një grup autorësh dhe muzikantësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Shpeta Sound

Tull Production

Big Deal Records

Elephant

Massive Production

Tags: Barok Studio


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet