Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Barooti - Qdo Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qdo Nat".
3. Video është e këngës "Qdo Nat", por nuk këndohet nga Barooti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Barooti - Qdo Nat  (Feat. Explode)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"The Rapfather"

Komente

Asnjë Koment

12/10/2011

2011-10-12T15:30:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qdo Nat" kënduar nga Barooti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Master-L - Qdo Nat

2X LINDA

Qdo dit e qdo nat houu
Dashnia per ty m'shtohet
Qdo dit e qdo nat
Merzia po ranohet
Se zemra rreh houu
Sa her qe ti m'kujtohesh
Qdo dit e qdo nat
Dashnia veq po shtohet

MASTER L

1 minut pa ty beso suna me bo
Qdo dit e qdo nat menen e kom te ajo yess
Edhe nese s'kena me pas koh
Un e di qe ti um don se pranon amo ngo
Po du me ti shpreh krejt ndjenjat qe i kam
Ti duhet me thon po per mu kjo mjafton
Edhe nese ti shum xhelozon n'zemer t'maj
Edhe t'ruj kom met t'kry si mision
Per ty krejt i jap edhe kthena prap
Veq me kon e jemja po ta thom qdo nat
Sa her t'shoh n'asfallt s'du mem than s'kom vakt
Se nese s'jom me ty dije qe psoj infrakt
Se ti bejbe krejt po i tranon
Se ti zemren pesh po ma qon
Se ti shpirto krejt pom huton
Nese nuk e din dije T'DU SA 1 MILJON

2X LINDA

Qdo dit e qdo nat houu
Dashnia per ty m'shtohet
Qdo dit e qdo nat
Merzia po ranohet
Se zemra rreh houu
Sa her qe ti m'kujtohesh
Qdo dit e qdo nat
Dashnia veq po shtohet

MASTER L

Edhe ni mengjes beso hale tu t'prit
Hale zemra njejt n'vesh po peshperit
Edhe ni mengjes z'drit une jom habit
Tu menu me t'pas qdo nat edhe qdo dit
Edhe ni sekond ndjenjat po mi qon pesh
Ska nevoj me perserit PRINCESH
S'ka nevoj mu paraqit mes nesh
Ftyra jote e omel m'thot po kur kesh
T'garantum e ki dashnin qe e kom rujt
E distanc s'ka asnihere s'du me shujt
E mu nal s'du se me ty nuk du me lujt
Zemra jeme o e jotja s'ka me vujt
Ama back s'ka kohen po du me nal
Ama shum fresh thuma ti veq ni fjal
Ama syt e tu bejbe jon tum kall
1 dashni qe kom per ty se pershkruj me fjal

2X LINDA

Qdo dit e qdo nat houu
Dashnia per ty m'shtohet
Qdo dit e qdo nat
Merzia po ranohet
Se zemra rreh houu
Sa her qe ti m'kujtohesh
Qdo dit e qdo nat
Dashnia veq po shtohet

Snoopy-G - Qdo Nat

SNOOPY-G

1.Dashta met lan anash zemer ty met haruu
2.keit kujtimet me ty qe bashk i kem kalu
3.Po 1anthk pom shtrengon 1ankth s`osht kam lshon
4.diqka n`zemren tem qe ty o kat kujton
5.un t`kallxoj qe halo tdu e malli por ty mka kaplu
6.rrenat e tjerve menofte qe jon t`werteta
7.a po e sheh rrenxat ku meten e na 2 ku jem met
8.i thyn zemrat tona po ende un ty tdu
9. qdo dit e ma shum por ty jom tu vajtu
10.qdo dit e ma shum malli o tum kaplu
11.qdo dit e ma shum jom zemer tut kujtu
12.qdo nat zemer me ty jom tu e endrru
13.e un kur zgjona qajo onderr perjetshith kisha pas deshir me vazhdu
14.un jom kaj boj 1pytje wetes a mdon edhe ajo mu
15.sdi a je e lir a je me tjeter kon
16.weq doshta met kallxu qe ABI ende ty të don

sNOOPY-G

1.Qdo nat mdel porpara kujtimi por ty
2.Du met pa du me ti puth ata sy
3.Du met pas afer naten bashk me kalu
4.Qdo qast zemra jem ty osht tut kujtu

1.a tkujtohet dit kur lamtumir me the
2.hiq nuk tu dhimba ato fjal kur mi the
3.por mu dije zmr wdiq dashnija
4.n`kit wetmi me shoqron loti e rakia
5.po du me kon me ty se shum je tuum mungu
6.po du me kan me ty jeten me shiju
7.spo muj met harru se ende un ty tdu
8.sepse pa ty skom jet tash e kom kuptu
9.kthehu edhe 1her spo mujt met harru
10.po munona veten me ngushllu
11.se sikur n`burg pa ty jom tu jetu
12.nuk du sen weq zonin 1her me ta ndegju
13.en hapsir kur po jom po mendoj ti ni hapat n`menjen tem
14.po e pys weten a e gjaj 1tjeter po weq ti je tu mbizotru
15.e boj kit sen por at qiken qe shume du
16.sdi am beson po jeta pa tyy nuk o kam shkon


1.Un krejt por ty i bona e ti s`bone kurgjo por mu
2.gjithmon ke mem met n`zemer gjithmon ko met kujtu
3.keit i kisha harru amo jo dashurin e vjeter
4.po tash ki met por mu sikur njo tjeter
5.nuk di qka po jetoj por mu osht e kot
6.1 nat po e kaloj po po e kaloj kot
7.ecii afer shpis tonde i kujtoj kohrat qe me ty i kom kalu
8.dit mat lumtra n`jet me ty jom tu i kujtu
9. athu pse më sje kam don
10.athu pse zemer ti mu je kam lendon
11.athu pse jeta jem pa ty so ka shkon
12.athu dot edhe ti ende um kujton
13.athu zemer ti mu um beson
14.athu qe ti ndoshta ende m`don
15.n`kit reptur me lot e shpreha dhimbjen por 1femer
16.Qajo qe um ka met porgjithmon un zemer
Më Shumë Këngë Nga Barooti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë