A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Explode

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Explode është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Qeraz:Qendrim Sopi - 19 Mars 1991 Triolla:Granit Sopi - 30 Janar 1989 Grupi Explode edhe Formuar ne vitin 2005 ne tani veprojn ne Gjermani posedojn studion e vete me emer Sopi Recods. Jan antare te grupit me te madhe ne shqiptari The Blody Alboz TBA. Më datë 17 Tetor 2009, Barooti publikojnë videoklipin "The Best", në bashkëpunim me Explode. Më datë 18 Korrik 2011, Barooti publikojnë videoklipin "Ju Po Doni", në bashkëpunim me Explode &...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Me Letra Qel (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Sun E Bon


Artistë Të Ngjashëm:

B.F.P

Kthetrat

Black Shadow

Antrax

Hip-Hop Soldiers

TDS

KAOS

Da LIGS

Cannibalz

Double G Army


Tags: Explode, Qeraz, Explod, Qendrim Sopi, Triolla, Granit Sopi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019