Më mbaj mend (për 1 muaj)


Barooti - Rap Star

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap Star".
3. Video është e këngës "Rap Star", por nuk këndohet nga Barooti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Barooti - Rap Star  (Feat. Mimoza & Explode)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Explode

Featuring

Mimoza

23/07/2012

2012-07-23T18:29:52+00:00Ref:2x
.........................................................
Qoni durt nalt se na po vim ne 1 hit tri
Jo nuk ka ma na sheh nrrug edhe tv
Se kta jan rap star ta kallin kejt 1 shqiptari
E kejt kta tjert
.........................................................

Qeraz
.........................................................
A pom doket pasni kujtu qe ne e kena lon muziken
E keni menu najher qe kthehem e zi ta bojm diten
Te ti ka me kon 1prilli nese thu qe je i fort
Seni jon ka me pelsit e te ton ka mi bo blozhd
Qitu pi nin tre veta po rrethin e kena kallabllak
Neve munesh me na vet nese don me dit naj sen per rap
Nuk o let mu zatet me kta qe ta kallin binen
Kejt e din jena dverrtet shqipe e kena ndor Prishtinen
.........................................................

BarOOti
.........................................................
Qa du une dboj met paren ju sun e boni as met paren
Per hip-hop e kena faren dihet shpejt e fitojna garen
Prej muzike nuk jom i nvarun .............
Ngoneni ket sen edhe merneni me mend nese doni problem ja bojna qaran
Fakt i gjall haver dilli sperendon po dbohet terr
Jom defenicion me fjal reper defenitivisht tamam reper
Popopo BarOOti best fllo do qika po thojn skoken nto
Munesh me hallakat kejt estraden po kurr si na smun e gjen as njo
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Barooti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet