Më mbaj mend (për 1 muaj)


Barooti - Rrasta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrasta".
3. Video është e këngës "Rrasta", por nuk këndohet nga Barooti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Barooti - Rrasta  (Feat. Explode)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Explode

14/09/2014

2014-09-14T18:48:00+00:00Ref:2x Barooti
..................................................
Hip hopin e rrast a
Vi prej rrugve t'qarta
Qata jem ma nalt na o o o o
Sikur na nuk paska
Me sene t'plasta
Shko boni bashk kta no no no no
..................................................

Batooti
..................................................
Hej ngo 1 moment
Ujki po vjen kshtu qe runi dhent
Jom ilaq per ata qe kshyrin shtremt
I boj ligjet vet edhe nuk ma nin per government
E di qe malli kejtve ju ka mar
Keni prit shum per me ardh na me kall
Dini mir tash jo nuk ka na mu nal
Kan dyshu do i pershendes fuck em all
O o ju qa keni bo nuk o tu na ni
Nuk o tu na ni yo yo yo
O o ju qa keni bo nuk o tu na ni
Nuk o tu na ni yo yo
Na bojna qa se pret tkom thon po t'thom apet
We back in this rap per sen sum kerset
Nese ke menu qe jom veq vet dije se Barooti vet o shtet
Pa mu as Hip Hopi ska efekt jom don hon e don n'kiq qytet
..................................................

Ref:2x Barooti
..................................................
Hip hopin e rrast a
Vi prej rrugve t'qarta
Qata jem ma nalt na o o o o
Sikur na nuk paska
Me sene t'plasta
Shko boni bashk kta no no no no
..................................................

Explode
..................................................
Hej prit pak tash o tjeter vakt
A po do me lu un ta boj shah mat
Un pot shoh posht ti pom sheh shum nalt
Buken sun ma mer edhe nese je dinak
Qdo pun e mir ka rezultat
Ta bojna hit si tash si ni vakt
Ki mem pa gjon jo me tesha kat
Ki mem ni tu repovat edhe kur bohna plak
O o ju qa keni bo na kurdush e bojna
Po stilin nuk e ndrrojna yo yo
O o ju qa keni bo na kurdush e bojna
Po stilin nuk e ndrrojna yo yo
Na ta rexhim beatin tjert lej let habiten
Kejt lej let quditen ktu asnjoni mos t'perzihen
Ata mes veti zihen ata nuk jon ka nihen
Ne ju ata atoo po veq na po shihem hejj
..................................................

Ref:2x Barooti
..................................................
Hip hopin e rrast a
Vi prej rrugve t'qarta
Qata jem ma nalt na o o o o
Sikur na nuk paska
Me sene t'plasta
Shko boni bashk kta no no no no
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Barooti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet