Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Barooti - Qa  (Feat. Kobra)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/10/2018

2018-10-12T19:01:16+00:00

Featuring

Kobra aka HelmusiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qa" kënduar nga Barooti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Barooti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Barooti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet