A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kobra aka Helmusi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  184
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kobra aka Helmusi is a popular singer of Hip-Hop music. Sadik Gjokaj (Kobra a.k.a Helmusi) kreu shkollen e mesme ne Gjakovë SH.M.E "Kadri Kosari". Kobra a.k.a Helmusi filloi te merret me Hip-Hop prej Viteve 1999-2000. Ne ate kohe ishte si tekst shkrues, po nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij per te hyr ne boten e Rap-it ai vendosi qe te inqizoj disa Demo. Si per fillim filloi me ingjizim te thjesht ne vitin 2005, dhe nga suksesi qe pat me keto Demo iu shtuan disa mundesi dhe vendosi qe ta merr me ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Twitter

Account

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Rrugs (2016)

Mixtape APATIA (2010)

Jehona E Shqipes (2009)

Qysh Ja Nisa (2009)

Mixtape: Sna Del Afati (2008)


» Add A Song »

Pse Po T'lo
Kolona
Fatin E Kom Me Vete
Gangsta
Déjà Vu
Mps
Shisha
Bashk
Ska Ktu Gang
Vs


Related Artists:

Bx-A

Dren (D.o.G.)

Jeton

Cyanide

Alidema

ZeeroMan

Ex King

Monny

Sela aka Boszman

Alba G


Tags: Kobra A.K.A Helmusi, Kobra, Kobra Aka Helmusi, Sadik Gjokaj

Kobra aka Helmusi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019