Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
T.B.A.

Tags: T.B.A., The Bloody Alboz, Bloody Alboz, Tba, T.B.A

T.B.A. është një grup muzikor shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Grupi The Bloody Alboz (T.B.A.), u krijua në vitin 2000 nga Unikkatil, Cyanide, B52, N.A.G, Klepto, Presioni, Jeton. Së pari u njoftua B52 dhe N.a.G me Cyanide. Në fund të vitit 2002, N.a.G dhe B52 e njoftuan Cyaniden me reperat Unikkatil dhe Presioni. Mbas dy takimeve të tilla, u krijua grupi The Bloody Alboz. Grupi tani ka mbi 20 anëtarë: Unikkatil Presioni Jeton Cyanide Klepto B52 N.A.G F-Tim Dredha Tee Z.E.F Milot Sacrific...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  102

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017