A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  253
BIOGRAFIA: Klepto is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Klepto a.K.a Special K, emri i vertet esht Besian Mjeku. Dhe ben pjes ne grupin T.B.A Më datë 12 Qershor 2011, Klepto publikon videoklipin "Hardy Bronx". Në Qershor 2013, Klepto merr pjesë në SVFM 2013 me këngën "Klepto In This Bitch". Më datë 20 Korrik 2013, Klepto publikon videoklipin "Eki". Më datë 18 Mars 2014, Klepto publikon videoklipin "Ca Ki Qef", në bashkëpunim me NRG Band. Muzika e këngës u punua nga Kico N Torch, teksti u s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Orginallat

(Current member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Ti
Klepto In This Bitch
Hardy Bronx
Eki
Ca Ki Qef

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Ummet

Danny Boy

Oran G

Bigg V

Erson Shabani

Rron KRZ

Xhema Aka Jemayli

Agon Nimani

Bessi

Legjenda


Tags: Klepto, Special K

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019