Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orginallat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  97
BIOGRAFIA: Orginallat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në grupin Originallat bejnë pjesë: Presioni, Jeton, Klepto, Cyanide, N.a.G dhe B52. Ky grup u formua në vitin 2009 ku edhe nxorën albumin e tyre të parë të quajtur "Originallat". Ata gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz. Më datë 3 Shkurt 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Hold'em", në bashkëpunim me T.B.A.. Më datë 22 Gusht 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Albanian Mafia". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Presioni

Anëtar i grupit

Jeton

Anëtar i grupit

Klepto

Anëtar i grupit

Cyanide

Anëtar i grupit

N.A.G

Ish-Anëtar i grupit

B52

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Orginallat, Originallat

Komente 1