Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dredha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  33
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Dredha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2018, Dredha publikon albumin "E Dha Vol.1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

T.B.A.

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentE Dha Vol.1 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

WhoBrave

Big Night

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

Bidaki

Pancho

Pepi

Fresh-P

Enigma

F-Boogie

Tags: Dredha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet