A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sacrifice

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Kline 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Sacrifice is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertete eshte Walon, por njihet me emrin SACRIFICE. Aj kishte psedonimin Wal-on, por pas shume gjerash qe i kane ndodh ne jeten e tij, vendosi emrin SACRIFICE. Hobi i tij ishte gjithmone Muzika dhe filloi ne Rap Hip Hop. Kengen "JETA MKA LODH", ja dedikoi shokut te tij, i cili hyri ne burg pas shume problemesh. Po ashtu shokut tjeter, i cili i vdiq ne nje perleshje. Vazhdoi muziken me kengaterin MASTER L dhe formuan grupin FBS (FINAL...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Master-L

Ogi

Anestezioni

Lindy

Readi

Groff

Retno

Tensioni G

Aros

Gentrit Sopjani


Tags: Sacrifice, Wal-On, Waloonn Raci, Sakrific, Valon Racaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019