A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikkatil

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8839
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Unikkatil is a very famous singer of Hip-Hop music. Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil është nje repper nga Prishtina qe jeton në Bronx, New York. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. Më pas u regjistrua në gjimnazin "Sami Frasheri". Në fillim ishte një nxënës i shkëlqyer por më vonë u bë problematik dhe u përjashtua tre herë nga shkolla. Në vitin 1992, Unikkatili publikoi kënget e tij të para “Demokraci” dhe “Ta Zhdukim Policin” dhe në vitin 1993, ai publikoi këngen e parë pro...

>> Full biography >>


Fans' Comments

3 🔥🔥

T.B.A.

(Current leader)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Kanuni I Katilit (2007)

Armiq’t Suprem (2006)

Unikkatil Prezanton The Bloody Alboz (2005)

Fjalt E Pavdekshme (2004)

Shihemi N'perkujtime (2002)


» Add A Song »

Veq Edhe Ni Her


Translations (4)


Related Artists:

Action Bronson

Getoar Selimi

2po2

Genc Prelvukaj

BimBimma

Lyrical Son

Skivi

D.U.D.A.

Mc Kresha

Dr. Flori


Tags: Unikkatil, Rebel A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Rebel Aka Unikkatil

Unikkatil in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019