A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Shihemi N'perkujtime (2002)

Unikkatil - Fjalt E Pavdekshme (2004)

Unikkatil - Unikkatil Prezanton The Bloody Alboz (2005)

Unikkatil - Armiq’t Suprem (2006)

Unikkatil - Kanuni I Katilit (2007)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019