Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  141
 • Emri i Vërtetë:
 • Jeton Gjakova
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Jeton është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jetoni ose emri i vertet Jeton Gjakova, ka lindur ne Kosove por pastaj bashke me familjen eshte shperngulur ne Amerike. Ne fillim ne Bronx, New York, pastaj ne Broklin New York. Tani jeton ne Philadelphia. Eshte Anetar i Grupit TBA (The Bloody Alboz) SHqipet e Pergjakshme dhe Gjithashtu Pjese e Grupit ORIGINALLAT TBA. Më datë 13 Korrik 2012, Singullar & Bloodychuck publikojnë videoklipin "H.S.L. (Ham Squad Life)", në bashkëpunim me Jeton. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Profili

Facebook

Komente

15 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bx-A

Kobra aka Helmusi

Cyanide

Dren (D.o.G.)

Alidema

Monny

ZeeroMan

VZ

Sela aka Boszman

Alba G

Tags: Jeton, Jeton Tba, Ye-Ton


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet