A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
BIOGRAFIA: Z.E.F is a popular singer of Hip-Hop music. BEn Pjes NE Grupin T.B.A....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bigg V

Oran G

F-Tim

O.D (Overdose)

F-Boogie

Bidaki

Erson Shabani

Rron KRZ

Ummet

Xhema Aka Jemayli


Tags: Z.E.F, Z-E-F, Zef, Z.E.F.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019