Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Alibali & Eduart Jubani - Motres Sime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Dallndyshet pregatiteshin t'shtegtonin tjera vende
Dhe ti o moter per te vajtur ne folezen tende.
Do kthehen dallndyshet bashk me pranveren.
Ashtu siç vjen ti moter ne folezen tende,

Refreni

Folez'n e vjeter ,te re e ben cicerimi
Cicerojne zogjt e tu,lule gezimi
Megjithse motra u be nene me fmi
Zemra per vllezrit gjithnje hapur rri.


Ky tekst u dërgua nga  alketa

Bashkim Alibali & Eduart Jubani - Motres Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motres Sime".
3. Video është e këngës "Motres Sime", por nuk këndohet nga Bashkim Alibali & Eduart Jubani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Alibali:


Komente 0