Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bashkim Alibali - Kur Flasin Zemrat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Flasin Zemrat".
3. Video është e këngës "Kur Flasin Zemrat", por nuk këndohet nga Bashkim Alibali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bashkim Alibali - Kur Flasin Zemrat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Festivali i 25-të në RTSH

Komente

1 🔥

01/12/1986

1986-11-30T23:00:00+00:00Jemi vetem sonte une dhe ti
porsi hene e heshtur pse me ri
ndoshta do te thuash ti se une
endra jote jo skam qene kure
Se nje fjale dikush ty te ka thene
por ate njeri mos e degjo
Kur te 2 nje bese ne kemi dhene
ti ne dashurine tone beso
Po te them perseri
Une te dua sa me do dhe ti

Ref
Ti per asnje cast jo mos haro
se nje fjale se tremb kure dashurine
me e shtrenjte na behet ne ajo
ne e mbrojme se mbrojme lumturine
Ti flet ngadale dhe vet zemra flet
ndaj ne cdo fjale je kenge e vertete
dhe ulem i lumtur degjoj tek me thua Te dua


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga Bashkim Alibali:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet