Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Bashkim Alibali - Diskoteka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2019

2019-07-04T21:36:23


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diskoteka" kënduar nga Bashkim Alibali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bashkim Alibali i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Smail Puraj - Diskoteka

Diskoteka plot per plot,
kur s'ka qen ma mire se sot.
Mashum qika se sa djem,
ma per qika s'kem problem.

[ 2x ]

Sa bjondina aq zeshkane,
qika t'mira n'tana ane,
prap se prap ty pot ndalloj,
vetem ty jam ka t'shiqoj.

[ 2x ]

Diskoteka plot per plot,
kur s'ka qen ma mire se sot.
Sa mire vallen e kem niz,
ma per qika s'kemi kriz.

[ 2x ]

Sa bjondina aq zeshkane,
qika t'mira n'tana ane,
prap se prap ty pot ndalloj,
vetem ty jam ka t'shiqoj.

[ 2x ]

Sa bjondina aq zeshkane ...

Sa bjondina aq zeshkane,
qika t'mira n'tana ane,
prap se prap ty pot ndalloj,
vetem ty jam ka t'shiqoj.

[ 2x ]

Elda Berisha - Diskoteka

Diskoteka plot me drita vec muzik degjohej
nje djalosh i bukur brenda me afrohej
me ngadale vallezon kureshtar me shikon
nje shikim e provokon.(2x)

Te dua...ne zemren time te plagosur je vec ti
si nje femi te dashurova
mos u largo...vallzo sonte me mua
asgje tjeter nuk dua(2x)

Je i bukur me kan then se ke shum sukses
eja afer mos me ler,mos me ler te pres
me pelqen kur te shoh
dhe pse un nuk te njoh
sot ke pi alkol per dashuri mos fol(2x)

Te dua...ne zemren time te plagosur je vec ti
si nje femi te dashurova
mos u largo...me mua ti
vallzo sonte me mua
asgje tjeter nuk dua(2x)

Je i bukur me kan then se ke shum sukses
eja afer mos me ler,mos me ler te pres
me pelqen kur te shoh
dhe pse un nuk te njoh
sot ke pi alkol per dashuri mos fol(2x)

Te dua...ne zemren time te plagosur je vec ti
si nje femi te dashurova
mos u largo... me mua ti
vallzo vallzo sonte me mua
asgje tjeter nuk dua (4x)

Ernim Ibrahimi - Diskoteka

dikur te deshta me shum se veten von e kuptova se ke dhe tjetren prej asaj dite kurr nuk kom dashur qe ti shoh me syt ti shoh me syt
dikur te deshta por tani nuk te dua me mir te vdes sesa ti shijoj buzet tua me ben fajtore edhe pse s'eshte faji im faji im
ref
nuk jom e jotja e nuk do te jesh i imi me vjen shum keq qe nuk te njoha nga fillimi me vjen shum keq se nuk jom ajo qka ta amerr mendja shko dhe mos u kthe shko te ajo tjetra

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Bashkim Alibali:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet