TEKSTESHQIP

Bashkim Alibali
Qyteti Punetor
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyteti Punetor" kënduar nga Bashkim Alibali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës është kompozuar nga Alfons Balliçi.