TEKSTESHQIP

Bashkim Alibali & Lule Merkulaj
Don Zhuan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Don Zhuan" kënduar nga Bashkim Alibali & Lule Merkulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kënaqësinë e të gjithëve, ky materiali muzikor vjen i finalizuar tek publiku i plotësuar artistikisht edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 7 Dhjetor 2018.