A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lule Merkulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15
  • Emri i Vërtetë:
  • Lulka Merkulaj
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
BIOGRAFIA: Lule Merkulaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 14 Tetor 2008, Lule Merkulaj publikon videoklipin "Te Prita". Më datë 19 Shkurt 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Dora Gaboi". Më datë 14 Prill 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Beqarise". Më datë 14 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Gabimi I Bukur". Më datë 30 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Hajde Hajde". Më datë 14 Gusht 2013, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Xhelozi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Xhelozia (2013)

Dashuria

Sonte

Numri Im

Merre Zemren

Moj Lulije


» Dërgo Një Këngë »

Nuk E Di
Unë Besoj Në Fat
Lamtumire Shkoder
Melodi E Dashurise
Xhelozia
Hajde Hajde
Gabimi I Bukur
Sonte
Dora Gaboi
Opa Opa Luej Ti Me Mua


Artistë Të Ngjashëm:

Albana Mesuli

Kristina Marku

Odeta Dervishi

Eli Malaj

Mihrije Prapashtica

Ylmize Tafallari

Lendita Mjekiqi

Selvete Bajrami

Irena Ciceri

Drita Musliu


Tags: Lulka Merkulaj, Lule Merkulaj, Mirimanga, Grupi Mirimanga

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019