A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bashkim Marash Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Deqan 
  • Residence:
  • Belgjikë 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
Bashkim Marash Krasniqi is a popular singer of Rhapsodic Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kujtim Ibrahimi

Jeton

Acidi

Samir Aliu

Mensur Mehana

Demush Malaj

Faton Rugova

Izi

Armend Shabani

Driton Sopa


Tags: Bashkim Marash Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019